Drilon Hajrizi tregon klasin e tij, Trepça rikthehet te fitoret

Trepça e ka mposhtur Bashkimin me rezultat 97-91 në ndeshjen e cila u luajt në ‘Sezai Surroi’ të Prizrenit


Drilon Hajrizi shkëlqeu në këtë përballje duke shënuar 25 pikë, 14 rikuperime dhe 5 asistime, shkruan Reporteri.net

Kështu, Trepça u rikthye te fitoret dhe përkundër zhurmës së madhe që u krijua nga tifozët, Drilon Hajrizi tregoi një paraqitje fantastike.

Ndryshe, së fundi Hajrizi ishte i ftuar në Reporteri/Intervista ku foli për rikthimin e bujshëm të tij te Trepça. /Reporteri.net/