×
 • Sport
 • Sport

  E pabesueshme çfarë humb Haaland, dështon të shënojë nga tre metra në portën e zbrazur

  Reporteri
  03 Mars 2024 | 17:31

  Erling Haaland sot vlerësohet ndër sulmuesit më të mirë në botë, dhe nga trasnferimi tek Machester City ka treguar vlerat e tij të jashtëzakonshme.

  Por edhe top-sulmuesit si ai, nganjëherë dështojnë. Haaland nuk ka arritur të shënojë sot në portën e zbrazur nga tre metra në sfidën ndaj rivalëve të Unitedit, shkruan Reporteri.net.

   

  Jo veÖ personalisht Haaland, dhe shokët e tij të skuadrës, por edhe trajneri Pep Guardiola u çudit se si sulmuesi i tij më i mirë nuk arriti të shënojë në portën që ishte e zbrazur.

  Në pjesën e parë Unitedit ka shënuar përmes sulmuesit Rashford, i cili realizojë një eurgol.

   

  /Reporteri.net/.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!