×
 • Sport
 • Sport

  Familja e Ronaldos s’po ia kalon mirë në Arabi: Po na i rrahin fëmijët në shkolla!

  Reporteri
  01 Prill 2023 | 9:18

  Cristiano Ronaldo dhe familja e tij u transferuan së fundmi në Arabinë Saudite dhe partnerja e futbollistit Georgina Rodriguez zbuloi detaje të reja në një intervistë për Telemundon spanjolle dhe u ankua se fëmijët e tyre kanë përjetuar edhe dhunë fizike në shkollë.

  “Ka raste në shkollë kur fëmijët i godasin dhe nuk mbrohen”, tha Georgina dhe më pas përshkroi situatën.

  “Një ditë më erdhi fëmija në shtëpi dhe filloi të qajë, e pyeta se çfarë ndodhi dhe mora përgjigjen: Më goditi një fëmijë. Unë i thashë: “A nuk di të mbrohesh?”, ka deklaruar ajo.

  Georgina dhe Ronaldo prej një muaji jetojnë sipas rregullave të reja, por së fundmi modelja theu kodin e veshjes në një darkë me Ronaldon, duke u shfaqur me një fund të shkurtër, për të cilin kërcënohet me gjobë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!