×
 • Sport
 • Sport / Dueli i botës

  Fury nuk e respekton Usyk, nuk e shikon në sy

  Reporteri
  16 Maj 2024 | 22:06

  Tyson Fury nuk e ka respektuar kundërshtarin e tij, ukrainasin Oleksandr Usyk në konferencën për media, dy ditë para duelit të tyre të peshave të rënda, shkruan Reporteri.net.

  Të shtunën, britaniku dhe ukrainasi do të përballen për titullin e botës.

  Mirëpo para përballjes vëmendje të madhe ka marrë veprimi i britanikut që theu traditat duke mos i dalë përballë kundërshtarit.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!