Goli i Kosovës nën komentimin e Andin Lokajt të ngjallë të rrënqethura

Kombëtarja e Kosovës dje u mposht 5-3 nga Anglia në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Euro 2020


Valon Berisha heshti anglezët pas vetëm 30 sekondave duke shënuar gol pas asisitimit të Vedat Muriqit, shkruan Reporteri.net

E ky gol është edhe më i bukur kur dëgjohet nën komentimin e të madhit Andin Lokajt.

Lokaj desh u çmend gjatë komentimit të golit të parë të Berishës.

“Ja tani mundësia për Kosovën dhe gooool, çka është kjo more, po çka po ndodhë këtu,” thotë i emocionuar Lokaj.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme.

Ky ishte një tjetër rast shumë i mirë që Kosova të ngushtonte epërsinë dhe t’i bënte minutat e fundit edhe më dramatike./Reporteri.net/