Hadërgjonaj thotë se është beqar, por tregon se nga dëshiron të jetë nusja e tij

Ylli i Kosovës dhe skuadës turke Kasimpasa, Florent Hadergonaj në një bisedë që ka dhënë për emisionin ‘Ich bin Albaner’ në RTV Dukagjini, ka folur edhe për jetën e tij private.


Në pyetjen se më këtë jeton Florenti dhe çfarë bënë në jetën private ai është përgjigjur me diplomaci.

“Pse juve gazetarëve nuk ju intereson futbolli por më shumë jeta private”, ka thënë si me shaka Hadergjonaj duke treguar më pas se jeton vetëm.

“Për momentin jetoj vetëm dhe jam adaptuar me këtë dhe po ndihem mirë. Jam rehat dhe kur e ka shkru Zoti fatin tim po pres. Kismet nusja do të jetë e Kosovës, do të shkoj nga traditat”, ka thënë Florent Hadergjonaj.