I shpejtë si rrufeja, Milot Avdyli tregon kualitetet e tij në miqësoren kundër Baselit

Milot Avdyli është në prova te skuadra zvicerane Aarau


Aarau sot luajti me Baselin dhe u mposhtë 5-0, derisa për 45 minuta në fushë ishte edhe Avdyli, shkruan Reporteri.net

Futbollisti i Trepçës ’89 gjendet për prova te Aarau, derisa për 45 minuta sa ishte në fushë tregoi kualitetet e tij.

Avdyli bëri edhe disa depërtime të mira në krah, të cilat me gjasë do ta bindin klubin zviceran që ta mbajnë në klub.

Më poshtë keni një nga momentet e ndeshjes së sotme të Milot Avdylit kundër Baselit. /Reporteri.net/