Ibrahimovic titullar, formacionet Milan vs Sampdoria

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të AC Milan dhe Sampdorias.


Nga ora 12:30, Milan hap xhiron e 29 në Serie A dhe do të kërkojë pikët e plota në formacion me Zlatan Ibrahimovicin, për të qëndruar në garë për titull me Interin.

AC Milan:

Ibrahimovic titullar, formacionet Milan vs Sampdoria

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të AC Milan dhe Sampdorias.

Nga ora 12:30, Milan hap xhiron e 29 në Serie A dhe do të kërkojë pikët e plota në formacion me Zlatan Ibrahimovicin, për të qëndruar në garë për titull me Interin, raporton Gazeta Express.

AC Milan:

Sampdoria: