Interi e ka seriozisht, kërkon Aubameyangun e Arsenalit

Interi po mendon të bëjë ofertë për sulmuesin e Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang.


Aubameyangun e sheh si zëvendësues për Lautaro Martinezin, bën të ditur “Calciomercato” të mërkurën.

Barcelona po insiston për transferimin e Lautaros në verë. E Interi është duke menduar për të gjetur zëvendësuesin e tij dhe Aubameyang është lartë në listë.

Pos Aubameyangut në këtë listë janë edhe Timo Werner, Gabriel Jesus e Anthony Martial./koha/