Kështu ia uron Werder Bremeni fitoren Rashicës dhe Kosovës

Skuadra gjermane Werder Bremen ka reaguar pas fitores së Kosovës 2-0 kundër Malit të Zi.


Në rrjetin social Twitter, ata kanë uruar “Dardanët” për fitoren dhe yllin e tyre Milot Rashica, transmeton Indeksonline.

“3 pikë në konto. Rashica dhe Kosova fituan 2-0 kundër Malit të Zi. Kur kanë mbetur edhe 2 ndeshje deri në përfundim të kualifikimeve, Kosova ka ende mundësi për të siguruar biletën. Miloti luajti në këtë ndeshje” shkruan Werder Bremen në Twitter.