Kjo ndeshje e Superligës do të zhvillohet pa praninë e tifozëve

Ndeshja e xhiros së fundit në Superligë mes Dritës dhe Ulpianës do të zhvillohet pa praninë e tifozëve.

Ndeshja në Gjilan nuk do të ketë të pranishëm tifozë, ka njoftuar klubi i Dritës përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare.

“Për shkak të kushteve në stadium dhe me vendim të Policisë së Kosovës kjo ndeshje do të zhvillohet pa praninë e tifozëve”, thuhej ndër tjera në njoftim.