Kombinimi i shqiptarëve rezulton me gol: Bytyqi asiston, Cikalleshi shënon

Zymer Bytyqi e ka gjetur veten mjaft mirë në kampionatin e Turqisë


Konyaspor po luan me Goztepe dhe është duke humbur me rezultat 3-2, por ylli kosovar ka bërë një asist në këtë ndeshje, shkruan Reporteri.net

Bytyqi asistoi për Cikalleshin, i cili shënoi me kokë në minutën e 55-të.

Ndryshe, Bytyqi është transferuar në janar te Konyaspor dhe menjëherë ka gjetur veten duke asistuar në disa raste për shokët e skuadrës. /Reporteri.net/