Krasnodar – Chelsea: Publikohen formacionet zyrtare

Chelsea sonte luan në udhëtim te Krasnodar në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve


Të dy skuadrat në xhiron e parë luajtën baras dhe sot do të kërkojnë fitoren, shkruan Reporteri.net

Ndeshja do të fillojë nga ora 18:55 dhe tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Krasnodar: Safonov, Smolikov, Kairo, Martunovich, Chemov, Utkin, Wilhena, Olsson, Gazianksi, Ramirez, Berg.

Chelsea: Mendy, Azpilicueta, Rudiger, Zouma, Chiëell, Jorginho, Kovacic, Ziyech, Havertz, Hudson Odoi, Werner./Reporteri.net/