Kur deputeti i VV-së ishte më “zhvillë” sesa Khabib

Khabib Nurmagomedov sonte triumfoi kundër Justin Gaethje në UFC 254 dhe kështu i dha fund karrierës në këtë sport


Khabib shquhet si një sportist i madh, por deputeti i VV-së, Mefail Bajqinovci dikur ka qenë më ‘zhvillë’ se sa kampioni i padiskutueshëm i UFC-së, shkruan Reporteri.net

Bajqinovci ka të postuar në Facebook një foto nga viti 2005 ku mund të shihet se ka qenë një ‘zhvillë’ e vërtetë.

“Kur isha në formën më të mirë me trajnerin legjendar të bodybuldingut Idriz Humolli në vitin 2005,” shkruan në fotografinë e Bajqinovcit të cilën e ka të postuar në Facebook. /Reporteri.net/