“Liga e Kampionëve nga shtëpia” – Sulmuesi i Barcelonës publikon një video interesante

Sulmuesi i ri i Barcelonës Martin Braithwaite, ka publikuar një video interesante, i cili nga shtëpia sjellë emocionet e Ligës së Kampionëve.


Shkaku i pandemisë koronavirus, të gjitha aktivitetet sportive janë pezulluar dhe së futbollistët janë detyruar të stërviten nga shtëpia, shkruan Reporteri.net.

Nga shtëpia, po stërvitet edhe Martin Braithwaite, i cili në një video të publikuar në “Twitter”, rikthen emocionet e Lgës së Kampionëve me fëmijët e tij.

Kujtojmë se sulmuesi firmosi me Barcelonën në afatin kalimtar të janarit të vitit 2020./Reporteri.net/