Liverpool-Arsenal: Publikohen formacionet zyrtare

Liverpooli dhe Arsenali do të përballen në Anfield në ndeshjen e vlefshme për EFL Cup


Me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet dueli shumë interesant ndërmjet Liverpoolit dhe Arsenalit, shkruan Reporteri.net

Të dy trajnerët si Klopp ashtu edhe Emery në 11-shen startuese kanë bërë shumë ndryshime.

Liverpool: Kelleher, Williams, Gomez, Van den Berg, Milner, Keita, Lallana, Oxlade-Chamberlain, Elliott, Origi, Brewster.

Arsenal: Martinez, Bellerin, Holding, Mustafi, Kolasinac, Torreira, Willock, Maitland-Niles, Ozil, Saka, Martinelli./Reporteri.net/