Liverpooli punët llug me portierë: Alisson i lënduar, Adrian jashtë formës, i treti flenë në bankë rezervë

Liverpooli po vuan mungesën e Alisson Becker


Portieri brazilian është i lënduar, derisa dy të tjerët që janë aktivë nuk i kanë punët mirë, shkruan Reporteri.net

Adrian pësoi 7 gola nga Aston Villa dhe 2 nga Evertoni dje, me tifozët e Liverpoolit që kanë shfaqur pakënaqsinë në drejtim të tij.

Por, sikur të mos mjafonte kjo, dje gjatë ndeshjes me Evertonin kamerat kanë kapur portierin rezervë të Liverpoolit, Caoimhin Kelleher duke fjetur.

Sigurisht se Klopp nuk do të jetë i kënaqur kur do ta sheh veprimin që ka bërë Kelleher, derisa skuadra dje arriti ta fitonte vetëm 1 pikë në ndeshjen kundër Evertonit. /Reporteri.net/