Messi flet për raportet me Griezmann, tregon pse nuk takohen shpesh

Barcelona forward Lionel Messi, right, looks on next to his teammate Antoine Griezman prior of the Joan Gamper trophy soccer match between FC Barcelona and Arsenal at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, Sunday, Aug. 4, 2019. (AP Photo/Joan Monfort)

Antoine Griezmann këtë verë iu bashkua Barcelonës për shumën prej 120 milionë euro


Kishte shumë zëra se Leo Messi ishte kundër transferimit të Griezmann, por argjentinasi në intervistën e fundit ka folur edhe për yllin francez, shkruan Reporteri.net

“Griezmann? Nuk kam pasur shumë kohë që të takohem me të”, ka thënë Messi.

“E vërteta është se që kur unë jam kthyer, unë kam qenë i lënduar dhe jam stërvitur i vetëm. Unë akoma nuk përfshihem shumë me grupin,”./Reporteri.net/