×
 • Sport
 • Sport

  Muriqi në formë të lartë, realizon gol të hershëm për Mallorcan

  Reporteri
  23 Shtator 2023 | 14:12

  Vedat Muriqi e ka nisur për mrekulli sfidën mes Gironës dhe Mallorcës.

  Sulmuesi kosovar vetëm pas katër minutave lojë ka gjetur golin në këtë sfidë.

  Prizrenasi ka realizuar gol nga penalltia për t’i dhënë Mallorcës epërsinë 0-1.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!