Neymar dhuroi një moment magjik para syve të Valon Berishës

PSG sonte u ballafaqua me Reims në kuadër të javës së pestë në Ligue 1


Parisienët fituan me rezultat 2-0, në një ndeshje ku Valon Berisha ishte titullar dhe Arbër Zeneli u inkuadrua në pjesë të dytë për Reims, shkruan Reporteri.net

Dy kosovarët treguan paraqitje të mirë përballë yjeve të mëdha të PSG-së.

Por, në një moment Neymar dhuroi pak magji para syve të Berishës.

Braziliani bëri një lëvizje magjike para kosovarit dhe ky moment është bërë viral në rrjetet sociale. /Reporteri.net/