×
 • Sport
 • Sport

  Nxehet keq sheiku, futet në fushë për të protestuar ndaj gjyqtarit

  Reporteri
  26 Shkurt 2024 | 9:50

  Sheikh Khalifa bin Hassan Al-Thani, presidenti i klubit Al-Wakrah nuk ka arritur të mbahet në stadium nga pakënaqësitë ndaj gjyqtarit.

  Sheiku nuk hezitoi të zbriste nga fusha dhe të protestonte personalisht për një penallti kundër ekipit të tij në fushë.

  Prania e tij nuk e ndryshoi mendjen e arbitrit, penalltia u akordua.

  Por Akram Afif nuk arriti të shënoi duke e qetësuar sheikun.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!