O Milot, po çka është kjo predhë bre? Werderi barazon me supergolin e Rashicës

Ekipi i Werder Bremenit ka barazuar rezultatin ndaj skuadrës së Bayer Leverkuzenit me golin e Milot Rashicës.


Werder ishte në disavantazh qysh nga minuta e tretë e ndeshjes, por nuk u demoralizua dhe vazhdoi me lojën e mirë, shkruan Reporteri.net

E superylli vushtrrias nuk dëshproi pasi shënoi një supergol.

Ky ishte goli që shënoi Milot Rashica:

/Reporteri.net/