×
Sport
Sport
Bota e futbollit përkulet para Cristiano Ronaldos, zonjat nga e gjithë bota shkojnë pas tij, dhe disa detaje të jetës së tij...
13:27 | 14 Mars 2019

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!