Pasi u kthye nga Spanja, Vojvoda ia “kris” flisë në fshat

Mergim Vojvoda luajti 90 minuta në humbjen e Kosovës 3-1 përballë Spanjës.


Mbrojtësi i Torinos është kthyer në vendlindje për të qëndruar me familjen e tij para nisjes në Itali ku do t’i bashkohet klubit.

Mergimi ka shfrytëzuar rastin të shijoj edhe flinë e përgatitur nga nëna e tij.

Ai ka shpërndarë disa fotografi në Instagram ku dukej shumë i lumtur pranë prindërve dhe gjyshes së tij.