×
 • Sport
 • Sport

  Ronaldo dënohet për gjestet e pahijshme ndaj tifozëve

  Reporteri
  28 Shkurt 2024 | 14:34

  Ylli Cristiano Ronaldo është suspenduar për dy ndeshje për shkak të gjesteve të pahijshme ndaj tifozëve në ndeshjen që ekipi i tij e fitoi ndaj Al Shabab.

  Komisioni disiplinor në Arabinë Saudite ka marrë vendim që ta dënojë portugezin me dy ndeshje mos-lojë.

  Tifozët kundërshtarë vazhdimisht kishin thirrur emrin e Lionel Messit dhe kjo ka nxitur reagimin e Ronaldos.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!