×
 • Sport
 • Sport

  Salah: Messi është më i miri, nuk ka nevojë të debatohet

  Reporteri
  23 Janar 2023 | 10:03

  Mohamed Salah ka dhënë mendimin e tij se kush është futbollisti më i mirë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo.

  Është e qartë se do të ketë gjithmonë debate për këtë temë, por Messi dhe Ronaldo shënuan dy dekadat e fundit në futbollin botëror.

  “Messi është më i mirë. Nuk ka absolutisht nevojë të debatohet për këtë temë”, tha Salah.

  Messi u bë kampion bote me Argjentinën një muaj më parë. Nga ana tjetër, Ronaldo fitoi titullin më të madh të kombëtares në vitin 2016 kur doli kampion i Evropës.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!