Salah nuk falë, i shënon Leeds

Vjen goli i parë në takimi ndërmjet Leeds dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së katër në Premierligë.


Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Liverpoolit e ka shënuar, Salah në minutën e 20’të të takimit, shkruan Reporteri.net

Reklamë

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO