Shaqiri pranon një tortë speciale për ditëlindjen e tij

Xherdan Shaqiri sot feston ditëlindjen e 28-të


Mesfushori me origjinë nga Zhegra ka pranuar shumë urime për ditëlindjen e tij si dhe një torte speciale, shkruan Reporteri.net

Në tortën që iu dhurua Shaqirit ishte një fotografi e tij ku shihet me trofeun e Ligës së Kampionëve. Anash shkruan “Ju kurrë nuk do të ecni vetëm” si dhe “Urime ditëlindjen Xherdan Sahqiri”.

Shaqa me anë të një postimi në Facebook ka falenderuar të gjithë për urimet.

“Faleminderit për këto urime të mrekullueshem për ditëlindje,” shkruan ylli i Liverpoolit. /Reporteri.net/