Shpërthen MURIQI, shënon gol të bukur në minutën e 90-të dhe kualifikon Lazion tutje në Kupën e Italisë

Vedat Muriqi ka shënuar një gol shumë të bukur dhe të rëndësishëm për Lazion


Lazio e ka mposhtur Parmën me rezultat 2-1 në kuadër të Kupës së Italisë në një ndeshje ku sulmuesi i Kosovës ishte vendimtar, shkruan Reporteri.net

Muriqi shënoi gol të bukur me kokë në minutën e 90-të për t’i dhënë kualifikimin tutje Lazios në Kupën e Italisë.

Më poshtë mund ta shihni golin e Muriqit. /Reporteri.net/