Start i tmerrshëm i Liverpoolit, pëson gol në minutën e parë nga Tottenhami

Liverpooli e ka nisur si është më së keqi derbin ndaj Tottenhamit.


Skuadra e Jurgen Klopp ka pësuar gol qysh në minutën e parë të ndeshjes.

Golin për Hotspurs e ka shënuar sulmuesi Harry Keane me kokë, falë një gjuajtje të fortë nga Son që e gjeti të vetëm para portës anglezin, shkruan Reporteri.net.

Liverpoolit i mbetet të kthehet në lojë për të mbetur i pamposhtur në këtë edicion të Premier Leagus, pasi ka veç një barazim dhe të gjitha ndeshjet tjera fitore. /Reporteri.net/.