Superliga vazhdon sot me dy ndeshje tjera

Java e 32-të në Superligën e Kosovës në futboll do të vazhdojë sot edhe me dy ndeshje tjera.


Në “Zahir Pajaziti” Llapi do ta presë Prishtinën që po lufton për titullin e kampionit.

Në ndeshjen tjetër përballen dy ekipe që kanë objektiva krejtësisht të kundërta, Ballkanit dhe Drenicës.

Të dyja ndeshjet nisin nga ora 15:00.