Tyson Fury festë të çmendur pas triumfit ndaj Schwarzit

Tyson Fury doli triumfues ndaj Tom Schwarzit në meçin e vlefshëm për kategorinë e peshave të rënda në orët e para të së dielës me orën tonë lokale.


Fury doli fitues pas vetëm dy raundeve në Las Vegas.

Pas kësaj fitore, Fury së bashku me gruan e tij, Paris dhe ekipin e tij vendosën që të shkojnë në një klub të natës për të festuar, transmeton Zëri.

Në pamjet e çmendura brenda festës shihen femrat nikoqire duke mbajtur nëpër duar shishe të shampanjës dhe letra ku shkruhej “FURY”.