Vëllezërit Xhaka e befasojnë babain me një dhuratë super luksoze

Football Soccer - Albania v Switzerland - EURO 2016 - Group A - Stade Bollaert-Delelis, Lens, France - 11/6/16 Albania's Taulant Xhaka in action with Switzerland's Granit Xhaka REUTERS/Carl Recine Livepic

Granit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë super luksoze. Këtë surprizë e ka zbuluar vëllai i madh i familjes përmes një postimi në Instagram.


Ai ka postuar një foto, ku shfaqet i ati teksa teston veturën e re dhe e ka shoqëruar me disa fjalë të bukura.

“Dhurata nga unë dhe Graniti, për babin më të mirë në botë”, ka shkruar Xhaka.

Vetura i përket markës Mercedes dhe është ndër modelet e fundit.