×
 • Sport
 • Sport / Bundesliga

  Xhaka realizon supergol, pastaj shtiret si i lënduar

  Reporteri
  23 Shkurt 2024 | 21:27

  Mesfushori kosovar, Granit Xhaka ka realizuar një gol të bukur nga distanca në ndeshjen që Bayer Leverkuseni po e zhvillon ndaj Mainzit, përcjell gazeta online Reporteri.net.

  Lideri i Bundesligës synon që në këtë ndeshje të thyejë rekordin prej 33 ndeshjeve pa humbje.

  Granit gjaka realizoi që në minutën e tretë dhe pas golit është shtirur se i ka tërhequr muskujt e këmbës, duke frikësuar ekipin e tij.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!