×
 • Sport
 • Sport

  Xherdan Shaqiri pranë fotografisë së legjendës së futbollit, Fadil Vokrri

  Reporteri
  17 Shtator 2023 | 19:30

  Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri ka publikuar një fotografi me legjendën Fadil Vokrri.

  Shaqiri këtë fotografi e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

  Përndryshe, Zvicra ditë më parë ka luajtur me Kosovën në “Fadil Vokrri”, me Granit Xhakën dhe Shaqirin, që të dytë ishin në fushë.

  Ndeshja kishte përfunduar me rezultat 2-2.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!