ZYRTARE: Conti largohet nga Milani

Andrea Conti është larguar nga Milani


Mbrojtësi italian karrierën do ta vazhdojë te Parma e cila ka siguruar shërbimet e tij në formë huazimi, por me detyrim të blerjes, shkruan Reporteri.net

Conti nuk pati shumë fat te Rosonerët dukë qëndruar edhe i lënduar dhe tani do të provojë një aventurë të re te Parma.

Ndryshe, Milani ditë më parë bëri një nënshkrim të madh duke siguruar shërbimet e Mandzukic, ndërkaq tani po largon futbollsitët e tepërt që ka në skuadër. /Reporteri.net/