Adem Grabovci flet për aksidentin, tregon gjendjen e tij shëndetësore

Ish-deputeti i PDK-së, Adem Grabovci, ka pësuar një aksident komunikacioni, prej të cilit nuk është lënduar askush.

Njoftimin e ka dhënë vet Grabovci në profilin e tij në Facebook.

“Sonte kam pësuar një aksident të lehtë. Por, fal Zotit nuk ka të lënduar. Pra, jam shënosh e mirë. Faleminderit për interesimin dhe shqetësimin e treguar. Përzemërsisht, AG”, ka shkruar Grabovci në Facebook.

Kujtojmë se aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:00 në rrugën Prishtinë -Pejë në dalje të autostradës te fshati Gjurgjicë.

Aksidentohet Adem Grabovci, policia jep detaje