×
 • Lajme
 • Lajme

  Aksident në Skënderaj, 7 të lënduar

  Reporteri
  05 Dhjetor 2022 | 10:07
  Fotografi ilustruese nga arkivi.

  Shtatë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti të ndodhur të dielën mes katër veturave.

  Policia njofton se lëndime trupore kanë pësuar 4 meshkuj dhe 3 gra. Të lënduarit pas pranimit të tretmanit mjekësorë janë liruar.

  Njoftimi i plotë i policisë:

  AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME/Skenderaj 04.12.2022 – 12:25. Katër vetura me targa vendore, me drejtues meshkuj kosovarë janë përfshirë në aksident trafiku në mes vete.

  Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar 4 meshkuj kosovarë dhe 3 femra kosovare. Të lënduarit pas pranimit të tretmanit mjekësorë janë liruar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!