“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, Duda Balje publikon fotografi me mbulesë

Deputetja e Unionit Socialdemokrat, Duda Balje, ka publikuar disa fotografi me mbulesë.


Ajo në profilin e saj në Instagram, ka publikuar dy fotografi ku shihet me mbulesë.

“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, ka shkruar Balje.

Ndryshe, Balje përveç punës së saj si deputete dhe përfaqësuese e komunitetit boshnjak në Kosovë, njihet edhe për pamjen e saj të cilës i kushton mjaft rëndësi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DudaBalje (@duda.balje)