Arrestohet një grua në Skënderaj: Ngacmonte çiftin bashkëshortor në ora 05:00 të mëngjesit

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua në Skënderaj, e cila thuhet se tashmë e një javë, vazhdimisht ka ngacmuar përmes rrjeteve sociale një çift bashkëshortor.


Sipas raportit të policisë, rasti është njoftuar nga çifti në orën 05:00 të mëngjesit, kur edhe kishte ndodhur.

E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të më rregullt.

Njoftimi i plotë:

Skenderaj 13.10.2019-05:00-06:00. Me 28.10.2019 është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, pasi që e njëjta nga data e lartcekur vazhdimisht përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar çiftin bashkëshortor. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.