Gjendet një trup i pajetë, dyshohet edhe për një të zhdukur në liqenin Garda në Itali

Një 35 vjeçar është gjetur i pa jetë dhe dyshohet se dhe një tjetër person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së një varke në Liqenin Garda në Brescia.


Mediat atje bëjnë me dije se viktima është gjetur mes Saló dhe San Felice del Benaco, në anën Brescias.

Ndërkohë vijojnë kërkimet për një viktimë të dytë që dyshohet se mund të jetë një femër, pasi në varkën e dëmtuar janë gjetur rroba femrash. /abcnews.al