×
 • Lajme
 • Lajme

  Burri nga Prishtina raporton në polici se i janë vjedhur këpucët në vlerë 50 euro para banesës ku jeton

  Reporteri
  21 Nëntor 2023 | 7:31
  Foto ilustruese

  Një burrë në Prishtinë, ka raportuat në polici se  janë vjedhur këpucët në objektin banesor ku jeton.

  Ai ka thënë se vlera e këpucëve është rreth 50 euro dhe rasti ka ndodhur dje rreth orëve të mëngjesit.

  Siç mëson gazeta online Reporteri.net, personi në fjalë ka thënë se posedon edhe kamerat e sigurisë në vendin ku ka ndodhur ngjarja.

  Prokurori kujdestar është duke e hetuar rastin.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!