Deputetja e AAK-së ju ndihmon vreshtarëve të Rahovecit ta vjelin rrushin

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj sot ka qëndruar në qytetin e Rahovecit.


Ajo atje ka vizituar disa vreshtarë, ku ka publikuar disa foto duke vjelë rrush.

Kadrijaj ka shkruar në Facebook se është krenare me punën dhe përkushtimin e vreshtarëve të Rahovecit, shkruan Reporteri.net.

Postimi i saj:

Kisha kënaqësin që sot të vizitoj disa miq e vreshtarë në Rahovec!

Krenarë me punen dhe perkushtimin e tyre të palodhshem, që të mbajnë gjallë ekonominë familjare, me punën e ndeshme që bëjnë me duart e tyre!

Zoti e begatoj token tonë pjellore, dhe vendin tonë me një popull bujarë e të ndershem!