Digjet një veturë Mercedes në lagjen “Kalabria” në Prishtinë

Një veturë e tipit Mercedes Benz është djegur para pak çastesh në lagjen “Kalabria” në Prishtinë.


Një lexues i Reporteri.net ka dërguar foto dhe video.

Zjarrëfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë arritur ta ndalin zjarrin, por vetura është djegur thuajse tërësisht.

Ai ka thënë se vetura është Mercedes C Class e vitit 2010.

/Reporteri.net/.