Edhe një analist në politikë, Dardan Islami aderon në AAK

Analisti dhe publicisti, Dardan Islami i është bashkuar sot AAK-së.


Lajmin e ka bërë të ditur kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, shkruan Reporteri.net.

Haradinaj ka thënë se Islami do të jetë kandidat për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Aleancës iu bashkua edhe analisti dhe publicisti, miku im Dardan Islami.
Ai na nderoi gjithashtu me pjesëmarrjen e tij në listën e Aleancës për zgjedhjet e 14 shkurtit.
Dardanit i uroj mirëseardhje dhe suksese!”, ka shkruar Haradinaj. /Reporzeri.net