×
 • Lajme
 • Lajme / Ambasadori amerikan

  Hovenier: Urimet më të ngrohta për të gjithë besimtarët në mbarë botën

  Reporteri
  16 Qershor 2024 | 11:08
  Ambasadori amerikan, Jeffrey Hovenier

  Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka uruar besimtarët për Kurban Bajramin.

  Në një postim të bërë në faqen zyrtare në Facebook të ambasadës amerikane në Prishtinë, Hovenier ka bërë urimet më të ngrohte për besimtarët anë e kënd botës.

  “Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit për besimtarët që po festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën”, thuhet në urimin e ambasadorit Hovenier.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!