Kërcënohet Flamur Maloku pasi u largua nga VV: Mos më detyroni t’ua bëj publike mesazhet dhe t’i nis në polici

Flamur Maloku pas largimit nga Lëvizj vetëvendosje ka thënë se po merr mesazhe kërcënuese.


Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka konfirmuar të jetë kërcënuar përmes rrjeteve sociale.

“Një lutje publike. Kërkoj prej jush qe te mos me shkruani ne bisede private dhe te mos përdorni po ashtu fjale fyese, përndryshe do te detyrohem qe te gjitha mesazhet t’i bej publike dhe t’i nis edhe ne polici”, ka shkruar Maloku, shkruan Reporteri.net.

Ndryshe, Maloku, ka thënë se ai është larguar nga VV ku u anëtarësua një vit më pasër, pasi sipas tij aty nuk lejohet mendimi ndryshe. /Reporteri.net/.