×
 • Lajme
 • Lajme

  Musliu dhe Kadrijaj vendosin emblemën e UÇK-së në foltoren e Kuvendit

  Reporteri
  06 Mars 2023 | 12:22

  Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu dhe deputetja e AAK-së Time Kadriu kane vendosur ne foltoren e Kuvendit të Kosovës emblemën e UÇK-së.

  Kujtojmë se sot Kuvendi po mban seancë solemne për nder të “Epopesë së UÇK-së”, në të cilën merr pjesë dhe presidentja Osmani.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!