14 raste pozitive dhe asnjë vdekje nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit me Covid-19.


Në 24 orëshin nga 2.406 testime, janë shënuar 14 raste pozitive, ndërsa asnjë vdekje, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Ministria gjithashtu ka bërë të ditur se janë dhënë 393 doza të vaksinës kundër Covid-19.

Postimi i plotë: