×
 • Lajme
 • Pa kategori

  Nis peticioni kundër mbajtjes së shamisë në shkolla

  Reporteri
  14 Gusht 2022 | 20:36

  Ditëve të fundit është hapur debati për shamijat, ku u kundërshtua udhëzimi administrativ që e ndalon bartjen e shamisë në shkolla.

  E tani ka nisur edhe një peticion online i cili po kërkon që të ndalohet mbajtja e shamisë në shkolla.

  “STOP mbajtja e shamisë neper shkolla dhe ne Kosove”, thuhet në në peticionin e hapur nga Lulieta Bunjaku.

  Ky është linku i peticionit që është kundër bartjes së shamisë në shkolla: PETICIONI

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!